Specjalistyczne wirowki laboratoryjne przeznaczone do nietypowych objętości

Co zrobilibyśmy bez laboratoriów?! Powstaje tam wiele bardzo przydatnych środków, takich jak lekarstwa oraz tym podobne. Otóż z reguły nie wiemy nic na temat laboratoriów oraz tego co tam się dzieje. Niemniej jednak dziś powiemy sobie kilka słów na temat wirówek laboratoryjnych.

Czym są wirowki laboratoryjne? To urządzenia, które mówiąc krótko, dzięki użyciu potężnego przyspieszenia powodują mieszanie się danego produktu zawartego w probówce lub innym specjalistycznym pojemniku.

Niemniej jednak, istnieją także wirowki laboratoryjne, które są przygotowane do konkretnych zadań. Na przykład istnieje rodzaj wirowek laboratoryjnych, którego używa się tylko i wyłącznie to mieszania i filtrowania bardzo małych objętości. O jakich mowa? Mowa o tak maleńkich porcjach jak nawet jeden mililitr! Dzięki czemu wirowki laboratoryjne mogą pracować z takimi nietypowymi porcjami materiału? Dzięki temu, że wyposaża się je w rotory kątowe i rotory horyzontalne. Pozwala to na dostosowanie wielkości produktu. Oczywiście można pracować także na dużych materiałach, na przykład dwulitrowych.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Witaj na blogu! Znajdziesz tutaj wiele informacji dotyczących mediów i reklamy, ponieważ od wielu lat pracuję w tej branży, a jednocześnie jest ona moją pasją. Bloga prowadzę, żeby podzielić sie moja wiedza z szerszym gronem odbiorców. Mam nadzieję, że informacje jakie tutaj zamieszczam będą dla Cibie przydatne. Pozdrawiam !
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.